Láká vás možnost stát se vlastním pánem a začít podnikat? Řada z vás zajisté odpoví, že chuť podnikat by byla. Na druhou stranu vás trápí pochybnosti o nejistotě podnikání v této, pro podnikatele, nelehké době. U Extérie vás tyto obavy trápit nemusí. Právě zajištění bezpečnosti práce a hygienických podmínek na pracovištích je nyní tématem číslo jedna.

BOZP je odvětví, které bude i přes vládní nařízení a omezení stále fungovat. Právě tato nelehká doba přináší velký tlak na zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovištích.

Šiření Covidu 19 klade na zaměstnavatele stále větší požadavky na zajištění dodržování hygienických podmínek.  Velkým rizikem se stává situace, kdy zaměstnavatel může přijít o zaměstnance z důvodu nutné karantény v případě, že byly v kontaktu s nakaženým člověkem. Může se pak stát, že podnikatel přijde o tyto své zaměstnance ze dne na den. Výroba i služby budou najednou ochromené a podnikatelé ztratí své příjmy.

 

Právě těmto podnikatelům můžete být, prostřednictvím svojí pobočky EXTÉRIA MARKET, nápomocni.

Nemusíte být odborníkem v oblasti bezpečnosti práce, stačí mít obchodního ducha a schopnost nadchnout svůj tým.

 

Podnikatelé si stále více uvědomují potřebu mít zajištěné BOZP od profesionální firmy. Koncept Extéria se ve své nabídce klientům výrazně odlišuje od ostatní konkurence na trhu. Díky tomu již 7 let úspěšně roste.

 

Podívejte se, jak jednoduše lze podnikat se silným partnerem a ověřeným jedinečným franchisovým konceptem EXTÉRIA MARKET na českém trhu.

Využíjte příležitost a postavte se na vlastní nohy. Podnikání nikdy nebylo jednodušší.

https://www.youtube.com/watch?v=SmzLvWz_Vr8

Franchisový koncept EXTÉRIA MARKET rozšiřuje své působení. V letošním roce byly otevřeny již tři nové pobočky.

 

Jednu z nich otevřel Petr Sahula v Praze Hostivaři na ulici Štěrboholská.

Petr Sahula se rozhodoval, kterým směrem se bude dále ubírat v podnikatelské činnosti. Při svém rozhodování si uvědomoval důležitost a nutnou preciznost v oblasti BOZP a PO, od jejíž povinnosti nejsou podnikatelé a majitelé firem ani v této koronavirové době osvobozeni. Po několika jednáních a plánech bylo rozhodnuto právě pro EXTÉRIA MARKET. Cílem jeho týmu bude dále rozvíjet osvětu bezpečnosti práce v Praze.

 

Další pobočka EXTÉRIA MARKET byla slavnostně otevřena v okrese Kladno.

 

EXTÉRIA MARKET Kladno je umístěn na ulici I. Olbrachta, kde si mohou zákazníci do svých firem působících v Kladně a okolí zajistit konzultaci nejen v oblasti bezpečností práce a  požární ochrany, ale také hygieny na pracovišti i co se týče opatření v souvislosti s COVID-19. Zákazníci si zde do svých provozoven mohou také zakoupit bezpečnostní značení, hasicí přístroje, lékárničky a mnoho dalšího pro bezpečnost a požární ochranu. Na jednom místě poradíme a dáme řešení podnikatelům, jak plnit zákonné povinnosti BOZP a PO komplexně, za nízké náklady a především bez starostí.

 

Na konci ledna byl slavnostně otevřen EXTÉRIA MARKET pro oblast Mělník.

Přímo v srdci města na náměstí Míru na Vás čeká příjemné prostředí nově otevřeného EXTÉRIA MARKETU a především odborný tým majitelek franchisového konceptu Alžběty a Moniky Seidlové, který je připraven se o Vás postarat v poradenství a zabezpečení v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, hygieny práce, ale také v případě Vašeho zájmu o zakoupení bezpečnostního značení a vybavení.

Majitelky tohoto krásného franchisového EXTÉRIA MARKETU Mělník jsou důkazem toho, že ani koronakrize není důvodem k pozastavení snu o vlastním podnikání, proto jim gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů a spokojených klientů.

 

 

Nebaví Vás dělat tzv. pro druhé?

Franchisantem společnosti EXTÉRIA můžete být i Vy, pokud jste dobrý obchodník a manažer, a hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat.

Využijte příležitost a staňte se partnerem obchodních míst EXTÉRIA MARKETŮ ve Vašem městě!

Zajímají vás další podrobnosti o možnosti podnikání s tímto konceptem?

Vyplňte formulář, dotaz bude předán přímo zástupci konceptu.

 

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace