stránka01

Chcete podnikat, anebo dále rozvíjet své podnikatelské aktivity?

Můžete se rozhodnout vybudovat si svou vlastní značku (firmu) a nebo hledat jiné cesty…

Vytvoření funkční společnosti dá hodně práce, která představuje spoustu dílčích úkonů. Je potřeba si rozdělit celý obchodní model do více sekcí a věnovat se každé z nich samostatně. Jen namátkou – založení vlastní firmy zahrnuje průzkum trhu, nastavení komunikace k zákazníkům, nastavení ceny, vytvoření obchodních textů, vytvoření logotypu a firemních barev, zhotovení grafiky pro marketingové účely – letáky, web, prodejny, nastavení účetních systémů, atd. Velmi hezky se o brandu a budování vztahu se zákazníkem rozepisuje Robert Němec ve svém článků„Jak budovat vztahy se zákazníky?“

Možná některé z Vás nyní napadá:

Jde založit firmu v jedné anebo ve více osobách? Bude výstup kvalitní? Budu mít na vše dost energie? Až se mi to všechno povede, bude firma vůbec výdělečná? Jak dlouho mi bude trvat rozběhnout podnik? A kolik mě to vše bude stát? Zkušení podnikatelé s obchodně realizačním týmem a dostatkem finančních prostředků toho schopni jsou. Nicméně i zde je nutné počítat s tím, že to bude stát mnoho peněz a času.

 

Jak funguje franšíza jako jedna z cest k samostatnému podnikání?

Když se podíváme na franchising ze stejného úhlu pohledu, otevírají se nám naprosto nové možnosti podnikání, které nám v podstatě přinášejí možnost podnikat téměř ihned. Franšíza, jak se franchisingu obecně říká, nám dovoluje využívat něčí nápad na podnikání a přitom také čerpat z informací, které již někdo nabyl z dřívějšího podnikání v tomto oboru.

 

Nedávno jsme vydali poměrně obsáhlé články, které se věnují franchisingu a jeho nástrahám i výhodám v praxi. Snažili jsme se pro vás srozumitelně sepsat výhody a nevýhody franšízového podnikání tak, abyste si mohli o podnikání pod známou značkou udělat reálnější obrázek a zvážit, zda je tato forma podnikání vhodná i pro vás.

.

.

Máte chuť stát na vlastních nohách a propůjčit si nápad na podnikání někoho jiného, respektive „pronajmout si“ podnikatelskou ideu včetně známé značky?

Stačí se porozhlédnout po vhodném řetězci či značce, která Vás zaujala svými službami či výrobkem a zjistit si o možné spolupráci více podrobností.

Pokud Vás některý koncept zaujal a máte dotazy k možné spolupráci, lokalitě či podmínkách, můžete nás kdykoliv kontaktovat (nezapomeňte poznamenat obor nebo konkrétní značku, jež vás zajímá):

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   

   

  Můžete se také nezávazně registrovat

  a my Vás o možných podnikatelských příležitostech budeme informovat e-mailem:

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!